Skip Navigation Links > Ana Sayfa > Kullanım ve Gizlilik Politikası

Kullanım ve Gizlilik PolitikasıBu politika metni; internet sitemizi kullanma, bilgi güvenliği ve gizliliği hakkında bilgilendirmek için hazırlanmıştır.

İnternet sitesinde yer alan bilgiler Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından hazırlanmıştır. Şirketimiz kendisine ait bilgilerin doğru olduğuna dair sorumluluk taşımaktadır. Ayrıca güvenilir olduğuna inandığı kaynaklardan topladığı bilgileri de paylaşmaktadır. Ancak bu bilgilerin gerçeklik ve eksiksizliğini garanti etmez. Sunulanlar bir araya getirilen genel bilgiye dayanır ve bildirimsiz değişikliğe tabidir.

Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş., internet sitesini ziyaret edenlerin kişisel bilgilerine ve özel hayatına saygı gösterir. İletişim formunda bizlerle paylaştığınız, kişisel bilgileriniz ve verdiğiniz her türlü bilgi öncelikle tarafımızdan istediklerinizi yanıtlamak için ve sonra da şirket olarak size daha iyi hizmet verebilmek için kullanılacaktır. Paylaştığınız ve tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından korunur ve korunmaya devam eder.  İsteklerinizi yerine getirmek, sorularınızı yanıtlamak için elimizden geldiğince, güvenlik konuları ve mali düzenlemelerle ilgili bazı yasalar izin verdiğince çaba harcayacağız.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın internet sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Kurumsal Yönetim İlkelerinin Şeffaflık prensibine göre şirketimize ilişkin bilgiler detaylı olarak paylaşılırken, ilgili düzenleyici kuruluşların mevzuatlarına ve kanunun ön gördüğü ölçütlere uyulmuştur. Tüm paydaşlarımız ve bilgilenmek isteyenler, başka kaynaklara başvurma/araştırma yapma gereksinimi duymadan internet sitemizdeki içerikten Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş. hakkında bilgilenebilirler.

İnternet sitemizden,  Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından işletilmeyen diğer internet sitelerine bağlantılar verilebilir. Bu bağlantılardan herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını dikkate almalısınız. Diğer internet sitelerinin benzeri politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

İnternet sitemizi kullanarak Garanti Yatırım Ortaklığı A.Ş.’nin “Kullanım ve Gizlilik Politikası”nı kabul etmiş bulunmaktasınız. Kendi istek ve kararımız doğrultusunda, her zaman bu metin ve politikada değişiklik, ekleme/çıkartma yapma hakkımızı saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişiklikler sonrasında da internet sitemizi kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Bu nedenle Kullanım ve Gizlilik Politikası metnimizi düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.